ATBALSTI PEPIJU

Statuss: Noslēdzies. 2020. gada septembris līdz decembris.

Pepija ir topošā suņu feja, kas dzimusi 2020. gada februārī un tiek gatavota ļoti atbildīgai profesijai – kļūt par suni terapeitu. Lai gan Pepijai ir tikai 8 mēneši viņas auguma aprises ir gluži kā Islandes ponijam, taču raksturs ir gluži kā Pepijai Garzeķei – nedaudz spīta, daudz enerģiskuma, taču pats galvenais daudz pārliecības un labsirdīguma.

Pepija nāk no Pireneju kalnu suņu audzētavas GAMUVEL PATOU, kuras suņu audzētājs un kinologs ir Vikors Mucenieks. Viktors uzskata, ka ir būtiski jau kucēna vecumā sunim iepazīties ar to profesionālo vidi kādā tam ir paredzēts darboties nākotnē. Kucēni vēl pirms speciālās apmācības nometnes dodas līdzi pieaugušajiem suņiem terapeitiem uz sociālajiem aprūpes centriem, lai iepazītos ar cilvēku daudzveidību, saskartos ar specifiskām smaržām un neierastām situācijām. Tāpēc Pepijas apmācības process jau ir aizsācies, apmeklējot vairākus sociālos centrus un iepazīstoties gan ar senioriem, gan bērniem ar garīga rakstura traucējumiem.
Mēs, “Suns ar misiju” ceram, ka Pepijai izdosies nolikt suņa terapeita eksāmenu, lai tā tuvākajā nākotnē sunīte varētu aizstāt kādu no audzētavas vēl strādājošajiem suņiem terapeitiem, kuriem jau pienācis laiks doties pelnīta atpūtā un baudīt pensijas labumus. 

Ar projekta finanšu atbalstu mēs nodrošināsim:

Pepijas barības un veterināros izdevumus
Nepieciešamo apmācību inventāru
Kinologa atalgojumu suņa apmācībā
Oficiālos kursus suņa terapeita licences iegūšanai
Transporta izdevumus uz apmācībām un eksāmenu
Projekta publicitāti
Projekta vadību
Administratīvos izdevumus

 

Pasākuma lieldraugs:

narvesen_logo

Citi projekti

Kontakti

info@sunsarmisiju.lv
+371 29497815 (Liene)
Ja mūsu mērķi sakrīt ar jūsējiem, aicinām uz sadarbību!

Rekvizīti

“Suns ar misiju”
Garozes iela 32-10, Rīga, LV-1004
Reģ. nr.: 40008289289
Bankas rekvizīti:
Swedbank AS, IBAN: LV71HABA0551047028510

Maksājuma mērķī variet norādīt konkrētā projekta nosaukumu.