SENIORU UN SUŅU DIENAS

Statuss: Meklējam atbalstītāju.

Sociālajos aprūpes centros uzturas tā sabiedrības daļa, kas mūsu valstī vairāk vai mazāk tiek izolēta. Šiem cilvēkiem nepieciešamas papildus rūpes un uzmanība. Mēs ar “Senioru un suņu dienas” projekta palīdzību gribam parādīt, ka arī veci, vientuļi un slimi cilvēki ir ļoti nozīmīga daļa sabiedrības, kas rosina attīstīt mentālas kvalitātes – līdzcietību un sirds siltumu.

Projektā paredzam organizēt orientēšanās pasākumu pilsētvidē – Rīgas sociālā aprūpes centra “Mežciems” apkaimē. Pasākumos aicināsim iedzīvotājus ar saviem četrkājainajiem draugiem, doties kopīgās stundu garās pastaigās ar kādu aprūpes centra senioru. Kopā iepazīstot apkaimi ar speciāli izveidotu karti, minot mīklas un krājot punktus tiktu veselīgi pavadīts laiks un kliedēta seniora tik ierastā vientulība.

Protams, ka neatņamama projekta sastāvdaļa ir mūsu četrkājainie draugi, suņi, kas ļoti prasmīgi pilda sociālās funkcijas kā saliedētāji. Tieši suns bieži vien ir iemesls uzsākt sarunu divu svešinieku starpā, tāpēc katras orientēšanās komandas sastāvā jābūt vismaz vienam suņu draugam.

Šī projekta mērķis ir daudz lielāks par kampaņveidīgiem pasākumiem un īstermiņa vientulības kliedēšanu. Ar orientēšanās pasākumiem mēs vēlamies piesaistīt ilgtermiņa brīvprātīgos palīgus centram “Mežciems” kā arī pievērst sabiedrības uzmanību sociālo aprūpes centru ikdienai Latvijā.

Projektam meklējam sadarbības partneri, kura interesēs ir iestāties par sociālās dzīves uzlabošanu. Esam gatavi tikties klātienē, lai prezentētu projekta konceptu un izmaksas detalizēti.

Citi projekti

Mūs atbalsta


Kontakti

info@sunsarmisiju.lv 29497815 (Liene)
Ja mūsu mērķi sakrīt ar jūsējiem, aicinām uz sadarbību!

kājenes-logo

Rekvizīti

“Suns ar misiju”
Garozes iela 32-10, Rīga, LV-1004
Reģ. nr.: 40008289289
Bankas rekvizīti:
Swedbank AS, IBAN: LV71HABA0551047028510

Maksājuma mērķī variet norādīt konkrētā projekta nosaukumu.