SUŅI PĀRŅEM SKOLU

Statuss: Meklējam atbalstītāju.

Projekta laikā “Suns ar misiju” un organizācijas piesaistīte īpašie suņi ar saviem saimniekiem dosies uz Rīgas skolām, kur izglītos bērnus vecumā no 9-12 (3.-6. klase) gadiem par to, ko nozīmē uzņemties atbildību kā piemēru rādot daudzpusīgas attiecības ar dzīvnieku – suni. Projekts paredz piesaistīt speciālistus – dienesta suņu kinologus, sporta deju suņu turētājus, dzīvnieku uzvedības trenerus, lai atraktīvā veidā ar suņu palīdzību izglītotu skolniekus par lēmumu pieņemšanu un iedvesmotu skolniekus būt atbildīgākai sabiedrības daļai, kas rūpējas gan par dzīvniekiem, gan cilvēkiem.

Diemžēl ļoti daudzi dzīvnieki ik gadu nonāk patversmēs (vidēji ik gadu patversmēs nonāk 10 000 dzīvnieku), jo jau bērnībā ģimenēs netiek likts uzsvars un sapratne par to ka: ar dzīvnieku jārunā tā valodā, arī dzīvnieks ir ģimenes daļa, arī dzīvniekam vajag savu dzīves jēgu un mērķus, kas atbilst viņa dabai.


Projektam meklējam sadarbības partneri, kura interesēs ir iestāties par atbildīgākas sabiedrības audzināšanu. Projektu iespējams pielāgot uzņēmuma mārketinga mērķiem. Esam gatavi tikties klātienē, lai prezentētu projekta konceptu un izmaksas detalizēti.

Citi projekti

Mūs atbalsta


Kontakti

info@sunsarmisiju.lv 29497815 (Liene)
Ja mūsu mērķi sakrīt ar jūsējiem, aicinām uz sadarbību!

kājenes-logo

Rekvizīti

“Suns ar misiju”
Garozes iela 32-10, Rīga, LV-1004
Reģ. nr.: 40008289289
Bankas rekvizīti:
Swedbank AS, IBAN: LV71HABA0551047028510

Maksājuma mērķī variet norādīt konkrētā projekta nosaukumu.