SUŅU SPIETS VUFSTOKĀ

Statuss: Noslēdzies. 2019. gada 28. septembrī.

“Suns ar misiju” sadarbībā ar Āgenskalna tirgu 2019. gada septembrī realizēja vēl nebijušu pasākumu Suņu spiets “Vufstoka”, kas vienlaicīgi pulcināja ap 80 četrkājainos draugus un izglītoja par dažādām suņu saimniekiem aktuālām tēmām. Suņu spiets bija īpaši nozīmīgs “Suns ar misiju”, jo pasākuma laikā biedrība svinēja savu oficiālo atklāšanu, sabiedrību informējot par izaugsmi no kampaņas “Acis iet skolā” par sociāli atbildīgu organizāciju.

Suņu spietā bija gaidīti visi neatkarīgi no šķirnes, izmēra un zināšanām, ieeja pasākumā bija bez maksas. Pasākuma lekcijās un diskusijās tika runāts par to kā veiksmīgi veidot attiecības bērnam ar suni, kā izvēlēties kucēna šķirni un izvairīties no veselības problēmām, kā labāk apmācīt suni, kā droši sagatavot suni braukšanai ar auto un daudz ko citu.
Uz Āgenskalna tirgus pagalma lielās skatuves Valsts policijas kinologi rādīja paraugdemonstrējumus, kinologi sniedza vērtīgus padomus un tika organizētas paklausības sacensības, kurās varēja piedalīties ikviens suņa īpašnieks. Paralēli tirgus teritorijā darbojās suņu mantu maiņas punkts, saimnieki varēja iegādāties gardumus saviem mīluļiem, sadraudzēties ar kanisterapijas suņiem, nofotografēties foto stūrī, kā arī pasūtīt sava suņa portretu māksliniekam. 

Foto galerija

Citi projekti

Kontakti

info@sunsarmisiju.lv
+371 29497815 (Liene)
Ja mūsu mērķi sakrīt ar jūsējiem, aicinām uz sadarbību!

Rekvizīti

“Suns ar misiju”
Garozes iela 32-10, Rīga, LV-1004
Reģ. nr.: 40008289289
Bankas rekvizīti:
Swedbank AS, IBAN: LV71HABA0551047028510

Maksājuma mērķī variet norādīt konkrētā projekta nosaukumu.